Alzheimer Derneği Huzurevi Yaşlı Bakım MerkeziAlzheimer Derneği Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi

Alzheimer Derneği Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi, Eskişehir ilimizde 2012 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 41 kişidir.Alzheimer Derneği Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Alzheimer Derneği Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Aşağısöğütönü Mahallesi TOKİ Sıraevler 1531 Sokak No:3 – S46- S47- S48 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon: 0222 324 14 74
Fax: