Güzelçamlı Ada HuzureviGüzelçamlı Ada Huzurevi

Güzelçamlı Ada Huzurevi Dr. Turhan TURHAN tarafından 2013 Kasım ayında açılmıştır. Kuşadası’nın Güzelçamlı mahallesinde kurulan huzurevini tercih edenler arasında hem yerli hemde yabancı yaşlılar vardır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya gayret ettik.

[reklam1]

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Aydın’da kurulan ilk özel huzurevi olma unvanına sahip olan kuruluş sağlık ve huzurun iç içe olduğu bir konaklama sunmaktadır. Yaşlı konukların tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Güzelçamlı Ada Huzurevi  Hizmetleri

Güzelçamlı’nın eşsiz tabiatının da katkılarıyla, oksijen zengini ormanı ile, Milli park, mavi bayraklı plajları, termal radonlu kaplıcaları ile tedavi ve dinlenme amaçlı hizmet vermektedir.

Deneyimli ve yabancı dil bilen güler yüzlü personeli ile ayrıca yüzme havuzu, eşsiz deniz ve orman manzaralı terasları, tekne turları, orman piknikleri, termal kaplıca tedavileri, spor ve yürüyüş imkânları, müzik ve sosyal aktiviteler, ambulans ve hastane imkânları ile tercih edenlerin hayatlarını renklendirmektedir.

Güzelçamlı Ada Huzurevinin imkânları

Huzurevinde odalar tek ve iki kişilik olarak düzenlenmiştir. Sıcak, su, televizyon, internet, telefon ve klima, mini buzdolabı imkânları ile otel konforunda hizmet verilmektedir. Temiz ve sürekli hijyen kontrolü yapılan yüzme havuzu size sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Huzurevini tercih edenler arasında Avrupa vatandaşı olan yaşlılarda vardır.

[reklam2]

Güzelçamlı Ada Huzurevi  adres ve telefonu

Adres  : Güzelçamlı Mahallesi Hulusi Sayın         Caddesi No: 13 Kuşadası  AYDIN TÜRKİYE

Tel      :   00 90 256 6462300

GSM   :   00 90 542 6462300

Email :   info@adahuzurevi.com