Buket huzurevleri Göztepe şubesiBuket Huzurevleri 1999 yılında birinci şubesini açmıştır. Anadoluhisarı sırtlarında açmış olduğu birinci şube ile huzurevi sektörüne giriş yapmıştır. İlk şubesinin açıldığı tarihten günümüze kadar huzurevi sektörünün çıtasını yükseltmeyi gaye edinen Buket huzurevleri şuan 3 şube ile hizmetlerine devam etmektedir. Buket huzurevleri Göztepe şubesi.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Buket Huzurevlerinin ikinci şubesi 2007 yılında Göztepe’de açılmıştır. Tevfik Efendi Köşkü’nde hizmete giren huzurevi 27 odalıdır. Göztepe şubesinin kapasitesi 49 kişidir.
Göztepe şubesi, bahçeli, asansörlü, telefonlu ve televizyonlu tek kişilik banyolu odalar, 24 saat sıcak su, jeneratör, klima, oda servisi, açık büfe yemekler, doktor, hemşire, psikolog, fizyoterapist, hobi salonu, sinema salonu vardır.
Günlük, haftalık, aylık, belirli dönem ya da uzun süreli konaklamalar içinde kullanılabilmektedir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Buket Huzurevleri Göztepe şubesi Adres ve telefonu

Cavit Paşa Sk. No:7 Göztepe / İstanbul

Telefon :+90 (216) 363 37 26
Fax :+90 (216) 363 38 59

E-mail : buket@bukethuzurevleri.com