Havran Belediyesi HuzureviHavran belediyesi huzurevi. Belediye bünyesinde faaliyet gösteren huzur evi toplam 38 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevi 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Şuan itibariyle 38 yaşlıya hizmet vermektedir.

Huzurevi seçimi

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Huzurevi listeleri

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

BALIKESİR HAVRAN BELEDİYESİ ŞERİFE-ALİ SOYLU HUZUREVİ Adres ve telefon

Adres: Temaşalık Köyü Havran / BALIKESİR
Telefon: 0 (266) 432 31 41