Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım MerkeziIhlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Ihlamur Konağı olarak da bilinen Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, başkent Ankara’da hizmet vermektedir. Huzurevinde 93 oda, 128 kişi kapasiteye sahiptir. Tek, çift kişilik ve özel bakım odalarında hemşire çağrı sistemi, banyo-wc, internet, kapalı devre kamera sistemi, buzdolabı ve TV bulunmaktadır. Kendi bünyesindeki fizik tedavi ünitesi ve termal havuzu ile diğer yaşlı bakım merkezlerinden farklı bir konumdadır.

Ihlamur Konağı 7500 m² kapalı alanı içerisinde kütüphane, café, lounge, sosyal alanlar, sanat galerisi, oyun ve faaliyet salonu, internet ve sinema salonu gibi yaşam alanlarına sahiptir.

Ayrıca Türkiye’de ilk olarak tamamen değerli yaşlıların istek ve ihtiyaçları göz önüne alınarak inşa edilmiştir. Fizik tedavi merkezi, Fizik tedavi havuzu ve her türlü toplantı, kongre, organizasyon, koro çalışmaları gibi etkinliklere imkan sağlayan kongre – toplantı salonu ile sektöründe farkındalık yaratacaktır.

Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Oda Özellikleri

  •     Hemşire Çağrı Sistemi
  •     Uydu yayınlı TV
  •     Tuvalet- Banyo
  •     İnternet
  •     Buzdolabı

Kapalı Devre Kamera Sistemi

Parmak İzi Tur Sistemi

Ihlamur Konağında 24 saat görevli sağlık personeli bulunmaktadır. Hemşire, sosyal hizmetler uzmanı ve sertifikalı yaşlı bakım elemanları Ihlamur Konağında hizmet vermektedir.

Ihlamur Konağında Fizik Tedavi hizmeti de verilmektedir. Fizik Tedavi hizmetine ihtiyaç duyan konuklar için ayrıca Fizik Tedavi Havuzu’da yer almaktadır.

Ihlamur Konağı’nda güvenliğiniz için kamera sistemi bulunmaktadır. Hemşire Çağrı Sistemi ile hemşireler istediğiniz an yanınızda olacaktır. Konusunda uzman ve deneyimli sağlık personel 24 saat hizmetinizdedir.

 

Ihlamur Konağı Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi adres ve telefon

Alacaatlı Mahallesi

5024 Sokak, No:4

Yaşamkent – Çankaya / Ankara

Tel: 444 55 93