İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Müdürlüğ (Kayışdağı)



İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Müdürlüğ (Kayışdağı)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Müdürlüğ (Kayışdağı), İstanbul ilimizde 1998 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 923 kişidir.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Müdürlüğ (Kayışdağı) nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Darülaceze Müdürlüğ (Kayışdağı) Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Kayışdağı Cad. No:233 34755 Ataşhir/İSTANBUL
Telefon: 0 216 528 84 00
Fax: 0 216 417 07 16

 



3 yorum

  1. Bakım evlerinde gündüzlü bakım hizmeti de verilmektedir. Belli sürelerde bu hizmeti alabiliyorsunuz.
    Huzurevlerinde ise kişi orada sürekli kalıyor. Huzurevi bir nevi daimi kaldığı yer oluyor.

Yorumlar kapatıldı.