Keçiören Belediyesi Güçsüzler YurduKeçiören Belediyesi Güçsüzler Yurdu

Keçiören Belediyesi Güçsüzler Yurdu, Ankara ilimizde 1968 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 228 kişidir.Keçiören Belediyesi Güçsüzler Yurdu nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Keçiören Belediyesi Güçsüzler Yurdu Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Fatih Cad. Tepebaşı  Keçiören/ANKARA

Telefon: 0 (312) 314 35 08    –  314 34 77   –  359 21 25
Fax: 0 (312) 314 34 77