İzmir Foça Reha Midilli Necla Ana HuzureviAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak faaliyet gösteren İzmir Foça Reha Midilli Necla Ana Huzurevi toplam 63 kişilik kapasiteye sahiptir. İzmir Foça Reha Midilli Necla Ana Huzurevi 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Foça Reha Midilli Necla Ana Huzurevi

Yakınlarımızı huzurevine yerleştirme gereklilik hâsıl olduğunda yapılması gereken işlerin en zorlusu başlamış olur. Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınların yerleştirilmesi süreci zor bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik.

Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki huzurevleri başta olmak üzere Ankara, İzmir huzurevlerini ayrı ayrı kategorilere ayırarak yayınladık. Diğer illerdeki devlet huzurevi ve özel huzurevi bilgilerini bulabildiklerimizi siteye ekledik.

Huzurevi, yaşlı bakım merkezi, yaşlı bakım evi gibi kurumların yanı sıra yaşlılık ve yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Huzurevi seçiminde dikkat edilecek kriterler

 

İzmir Foça Reha Midilli Necla Ana Huzurevi Adres ve Telefon

Adres: Belediye Mah. No: 38 Eski Foça / İzmir

Telefon: 0232.812 12 41

 

 1 geri izleme / bildirim

  1. İzmir huzurevleri listesi - Huzurevi Bilgi Portalı

Yorumlar kapatıldı.