İzmir Nevvar Salih İşgören Bornava HuzureviAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak faaliyet gösteren İzmir Nevvar Salih İşgören Bornava Huzurevi toplam 95 kişilik kapasiteye sahiptir. İzmir Nevvar-Salih İşgören Bornava Huzurevi 2006 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Nevvar Salih İşgören Bornava Huzurevi

Yakınlarımızı huzurevine yerleştirme gereklilik hâsıl olduğunda yapılması gereken işlerin en zorlusu başlamış olur. Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınların yerleştirilmesi süreci zor bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik.

Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki huzurevleri başta olmak üzere Ankara, İzmir huzurevlerini ayrı ayrı kategorilere ayırarak yayınladık. Diğer illerdeki devlet huzurevi ve özel huzurevi bilgilerini bulabildiklerimizi siteye ekledik.

Huzurevi, yaşlı bakım merkezi, yaşlı bakım evi gibi kurumların yanı sıra yaşlılık ve yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Huzurevi seçiminde dikkat edilecek kriterler

 

İzmir Nevvar-Salih İşgören Bornava Huzurevi Adres ve Telefon

Adres: Erzene Mah. 66. Sk. No.2 Bornova İzmir

Telefon: 0232.343 22 66

 2 geri izleme / bildirim

  1. İzmir’deki devlet ve özel huzurevi listesi - İstanbul Huzurevleri
  2. İzmir’deki devlet ve özel huzurevi listesi - Huzurevi Bilgi Portalı

Yorumlar kapatıldı.