Kartal Anadolu Huzur EviKartal Anadolu Huzur Evi Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden birisi olan Kartal’da hizmet vermektedir. Hizmet binası 6 katlıdır. Her katta ortalama 20 şer kişilik yatakhaneler mevcuttur. Her katta oturma salonları, koridorlarda sohbet köşeleri, ayrıca her odada banyo-tuvalet, çağırma zili, telefon, buzdolabı ve televizyon bulunmaktadır. Yemekhane de pişen yemekler her katın kendi mutfağında yaşlılara servis edilmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Kartal Anadolu huzurevi olarak alzheimer, demans, parkinson, felçli, hastane sonrası bakım gerektiren bireyler ile sağlıklı olup yaşlılık ve yalnızlık nedeniyle evde bakımı sağlanamayan 55 yaş üstü tüm bireylere hizmet vermektedir.

55 yaş altında olup, bakım desteği alması gereken bireyler sosyal hizmet uzmanı tarafından düzenlenecek sosyal inceleme raporuna istinaden verilecek onayla hizmet alabilmektedirler.
Kurum hekimleri sorumluluğunda 7/24 esasına dayalı hemşirelerimiz tarafından günlük ilaç takibi, pansuman, enjeksiyon, şeker-tansiyon ölçümü gibi hizmetler düzenli olarak verilmektedir. Kurum hemşiresi sorumluluğunda 7/24 esasına göre çalışan, sertifikalı yaşlı bakım elemanları tarafından banyo-yatak banyosu, ağız-diş temizliği, traş ve günlük bakım hizmeti verilmektedir.

Kartal Anadolu Huzur Evi Adres ve telefonu

Sevgi, Huzur ve Güvenle 7/24 Kesintisiz Bakım ve Gözetim
Orta Mahalle    Yanlız Selvi Caddesi, Çamağacı Sokak No:3/A Blok
Kartal / İSTANBUL
0 216 671 16 20

bilgi@kartalanadoluhuzurevi.com