Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rahabilitasyon MerkeziKastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rahabilitasyon Merkezi

Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rahabilitasyon Merkezi, Kastamonu ilimizde 2014 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 82 kişidir.Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rahabilitasyon Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rahabilitasyon Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Dilküşah Mah. Keleş Sok. No:75 Tosya/KASTAMONU
Telefon: 0 366 314 14 58
Fax: 0 366 314 14 50