Van Edremit Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon MerkeziVan Edremit Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Van Edremit Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi, Van ilimizde 2016 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 78 kişidir.

Van Edremit Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Van Edremit Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı C Blok Kat:2  Van/Merkez

Telefon : 0(432) 212 11 38 – 215 13 10
Fax : 0(432) 214 25 09
Mail : van@aile.gov.tr

 6 yorum

Yorumlar kapatıldı.