Nezih Huzurevi Yakacık şubesiNezih Huzurevi Yakacık  şubesi İstanbul’da bulunan huzurevleri arasında farklı bir yere sahip olan Nezih huzurevinin toplam 5 şubesi vardır.

Nezih Huzurevi, bakımında zorluk yaşanan yaşlılara profesyonel ve mükemmel seçenekler ile yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaç edinerek hizmet vermek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Huzurevinin gayesi ve yaşam felsefesi yaşlılara bakıma muhtaç olanlara sakin ve huzurlu bir ortam sunmaktır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Nezih huzurevinin 5 şubesi var

Şubelerin kurulduğu yerler merkezi yerler olduğu için şubelere ulaşım kolaydır.  Nezih Huzurevinin bünyesinde gerekli personel istihdam edilmektedir. Özellikle sağlık ve alanında uzman personel ile Doktor, Psikolog, Sosyal Çalışmacı, Hemşire, Sağlık Memuru ve Yaşlı Bakım Elemanları vardır. Alanında eğitimli, güler yüzlü ve sertifikalı ekiple 24 saat güvenli hizmet vermektedir.

Nezih huzurevinin gayesi yaşlıların huzurunu ön planda tutarak onların sağlık desteğini, hastane sonrası bakım ve tedavilerini devam ettirmek fiziksel hareketleri kısıtlı ya da yatağa bağımlı; tıbbi bakımı önem ve ilgi gerektiren yaşlılarımıza saygı, sevgi çerçevesinde aile sıcaklığı yaşatmaktır.

Nezih huzurevi personeline gerekli olduğu zamanlarda sürekli eğitimle yaşlıların yaşam kalitelerini yükseltmek, gelecek kaygılarını azaltmak ve boş zamanlarını değerlendirmek için çalışmaktadır.

YAKACIK NEZİH HUZUREVİ OLANAKLARI

– 125 Oda, 238 Yatak Kapasiteli
– 1,2,3,4 Kişilik Odalar
– Odalarda Banyo – Tuvalet – Tv – Telefon
– 24 Saat Hemşire
– Kamera Sistemli
– Geniş Yemekhane
– Kaferterya
– Geniş Oturma Salonları
– Hobi Salonları
– Sinevizyon Gösterimi
– Her Katta Çift Asansör
– Fizik Tedavi için Fizik Yatakları
– Sosyal Aktiviteler
– Geniş Botanik Bahçe
– Özel Bakım Üniteleri
– Kolay Ulaşım
– Full Time Doktor Hizmeti
– Sinema Salonu
– Ambulans Hizmeti
– 4 Adet Tv Dinlenme Salonu
– Bilgisayar Odası, Kütüphane ve Spor Salonu
– Hastane Sonrası Özel Bakım Ünitesi
– Başbakanlık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan Ruhsatlıdır.

Nezih Yaşlı bakımevi  Yakacık Şubesi adres ve telefon

Atatürk Cad. No : 157 Soğanlık – Kartal / İstanbul

  • +90 (216) 452 09 09
  • +90 (216) 452 01 50
  • info@nezihhuzurevi.com