özel ay yaşamevi huzur ve bakımeviözel ay yaşamevi huzur ve bakımevi 2013 yılında huzur ve bakımevi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Şuan kapasite olarak ortalama 200 yaşlıya huzur ve bakımevi hizmeti vermektedir.

ÖZEL AY YAŞAMEVİ  Huzur ve Bakımevi olarak 55 yaş ve üzeri yaşlıların    kendilerini evinde hissettirecek ortamı sağlamak, 7/24 saat tıbbi bakım ve gözetim hizmeti vermek, sosyal açıdan her türlü aktivite programını hazırlamak ve uygulamaya geçirmek gayesi ile kurulmuştur.

Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi Sağlık Hizmetleri

Huzur evinde yirmi dört saat doktor ve sağlık personeli desteği ile profesyonel bakım hizmeti verilmektedir. Profesyonel bakım hizmetleri kapsamında; Alzheimer, demans, kanser, hipertansiyon, kalp hastalıkları, Parkinson, diyabet yaşlılıkta ortaya çıkan uyum sorunları ve psikolojik rahatsızlıklar alanında hizmet sunulmaktadır.

 Ayrıca, kısmen ya da tamamen yatağa bağımlı, felçli, kalça ve kemik kırığı olan veya ameliyat sonrası bakıma ihtiyaç duyan hastalara hizmet veren iki yoğun bakım ünitesi de mevcuttur.

Özel bakım üniteleri, kumanda kontrollü otomatik hasta yatakları, havalı yataklar , aspirasyon cihazları, EKG makinesi, mönitör, sterilizatör, oksijen tüpü, steril pansuman aletleri, nebulizatör, serum, mama pompası gibi medikal malzeme ve cihazlarla donatılmıştır.

Tesisde mükemmel barınma bakım, beslenme ve temizlik hizmetlerinin yanı sıra  yaşlıların hayatlarını sağlıklı, huzurlu, güvenli bir ortamda sürdürmeleri sağlanmaktadır.

 Odaların tümünde personel çağırma zilleri, dahili telefonlar, yaşlı yakınlarının izleyebilmeleri için özel kamera sistemi, televizyon, buzdolabı, , digitürk yayını, tam ortopedik yataklar, bulunmaktadır.

Odaların ve diğer kullanım alanlarının temizliği ve düzeni kat görevlileri tarafından özenle yapılmaktadır. Beslenmelerini ve tuvalet ihtiyaçlarını kendi başına karşılayamayanlarla yatağa bağımlı olanların bu hizmetlerini görevliler yapmaktadır. Hastaların el tırnak bakımları, yüz bakımları, makyajları, erkek yaşlılarımızın saç ve sakal tıraşları, özel vücut  temizlikleri giyinme ve soyunma gibi bütün ihtiyaçları görevliler tarafından özenli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi Gündüz Bakım Hizmetleri

Gündüz bakıma ihtiyacı olanlar evlerinden alınarak tesis getiriliyor. Tesiste bulunan sosyal aktivitelerle keyifli vakit geçirmelerini sağlanıyor. Bu hizmete 3 ana öğün yemek, çay ve kahve servislerinin yanı sıra oyun salonlarında da güzel vakitler geçirmelerini sağlanmaktadır.

 Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi  Yaşlı Bakım Hizmetleri

Huzur evinde yirmi dört saat doktor ve sağlık personeli desteği ile profesyonel bakım hizmeti verilmektedir. Profesyonel bakım hizmetleri kapsamında; Alzheimer, demans, kanser, hipertansiyon, kalp hastalıkları, Parkinson, diyabet yaşlılıkta ortaya çıkan uyum sorunları ve psikolojik rahatsızlıklar alanında hizmet sunulmaktadır.

 Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi  BESLENME

Bakım evinde sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.

Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi Evde Bakım Hizmetleri

Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi Kısa Süreli Bakım Hizmeti

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özel Ay yaşamevi, huzur ve bakımevi adres ve telefonu

Ay Huzurevi Bakımevi Sağlık ve Turizm İşletmeleri Ltd. Şti.

Adres: Güzelce Mah. Hukukçular Cad. No: 22
Büyükçekmece İstanbul

Tel: 0212 868 31 00
Fax: 0212 868 31 01

GSM: 0533 778 5020
E-Posta: bilgi@ayhuzurevi.com