Özel Gülşah Huzurevi Dinlenme ve BakımeviÖzel Gülşah Huzur ve Bakım Evi, 2004 yılında kurulmuştur. Avrupa standartlarında hizmet verme gayesi ile kurulan ve o günden günümüze kadar bu gayeden ödün vermeden hizmet eden Özel Gülşah Huzurevi Dinlenme ve Bakımevi’nin binası İstanbul Esenyurt’ta bulunmaktadır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

 Özel Gülşah Huzurevi Dinlenme ve Bakımevi binası iki bloktan oluşmaktadır ve 55 yaşlıya hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşlılara hizmet vermeyi hedef edine müessese şefkatli, modern ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Misafir ettiği yaşlıların, huzurlu ve sakin bir ortamda korunmasını hedeflerken aynı zamanda onların sosyal, psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Özel Gülşah Huzur ve Bakım Evinde 55 yaş ve üzeri yaşlılar kalabilmektedir.  7 gün 24 saat tıbbi bakım ve gözetim hizmeti verilmektedir.  Sosyal açıdan her türlü aktivite programı yaşlılara düzenlenmektedir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

 Özel Gülşah Huzurevi Dinlenme ve Bakımevi adres ve telefonu

Örnek Mah. Ahmet Arif Cad. 1354 Sk. No:14 Esenyurt – İSTANBUL

Telefon: (0 212) 699 74 68 -(0 212 )639 92 78

E-Mail: gulsahhuzurevi34@gmail.com  –   info@gulsahhuzurevi.com