Özel Koşuyolu Huzur ve Bakım EvleriÖzel Koşuyolu Huzur ve Bakım Evleri

Özel koşuyolu huzurevi 2004 yılında kurulmuştur. Kuruluş gayesi yaşlıların hayat kalitesini yükseltmek amacı ile açılan özel koşuyolu huzur ve bakım evi o günden günümüze kadar bu gayeden ödün vermeden hizmet etmektedir.
Seçtiği personel ile yaşlı bakımı alanındaki hizmetlerin mükemmel olmasını ilk hedef olarak belirlemiştir. Bu çalışmalar yaşlı ve yaşlı yakınlarının memnuniyetini artırmaktadır. Özel hayatın gizliliğinden, tıbbi etikten ve kültürel değerlerimizden taviz vermeden çağdaş ve saygın hizmet yürütmek, Türkiye’deki geriatrik hizmetlerin standardını belirleyerek model oluşturmak ve alandaki diğer kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmeyi hedeflemiştir.

 

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

1500 metrekareden fazla kullanım alanı olan 3 katlı ve bahçeli binaya sahip olan huzurevinde 1,2,3 ve 4 kişilik olmak üzere 32 odası vardır.
Bina huzurevi olarak özel tasarlandığından ses izolasyonu ve ısıtma sistemi uygun olan binada, deniz manzaralı kafeterya ve yemek salonu, endüstriyel mutfak, çok amaçlı oturma salonları, kuaför, iki tam donanımlı yoğun bakım ünitesi, revir ve hobi odaları bulunur.

Lüks döşenmiş odaların tümünde Digitürk yayınlı televizyon, buzdolabı, tam ortopedik yataklar, gardırop, dahili telefon, personel çağırma zilleri mevcuttur. Odalar istenildiği gibi kişiselleştirilebilmektedir. Yaşlılar isterlerse kendi evlerinden diledikleri eşyaları yanlarında getirebilmektedir.
Huzurevinde tüm gün ve gece süren hizmet boyunca vardiyalı olarak doktor, sağlık hizmetleri koordinatörü, hemşire, sağlık memuru, uzman psikolog, sertifikalı bakım görevlileri ve temizlik elemanları görev yapmaktadır.

Yaşlıların ve binanın güvenliğinden sorumlu güvenlik personeli gece – gündüz yirmi dört saat hizmet vermektedir.

 

Özel Koşuyolu Huzur ve Bakım Evleri adres ve telefonu

Havacı Evleri Çobanyıldızı Caddesi Neşeli Sokak No:4
Kartal/İstanbul

Telefon :    0216 473 82 12-0216 473 81 92-
E-Mail :    info@kosuyoluhuzurevi.com