Özel Tatlıdil Huzur ve Yaşlı Bakımevi2000 yılında kurulmuştur.  İlk kuruluşu ile 50 yaşlıya özel bakım ve huzurevi hizmeti vererek sektöre girmiştir. Özel Tatlıdil Huzur ve yaşlı bakımevi 1 Merkez ve 1 Şube olarak faaliyetine devam etmektedir. Şuan toplam 120 yaşlıya hizmet vermektedir.

Özel Tatlıdil Huzur ve Yaşlı Bakımevine  Kabul Şartları

Huzur ve Yaşlı Bakımevine 55 yaş ve üstü bakıma muhtaç yaşlılar kabul edilmektedir. 55 yaşın altında olan kişilerin kuruluşa kabulü; kuruluş müdürünün teklifi, hazırlanacak sosyal inceleme raporu, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün uygun görüşü ve Valilik onayından sonra yapılır.

Devlet hastanesinden sağlık kurulu raporu (bulaşıcı hastalığı, alkol ve uyuşturucu madde bağımlısı olmadığı raporu) istenir.

Kuruluşa kabul edilecek yaşlılarda ırk, renk, cinsiyet, dil tabiiyet, din, siyasi düşünce açısından hiçbir ayrım yapılmaz ve geçmişteki mahkûmiyetleri göz önüne alınmaz.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Özel Tatlıdil Huzur ve Yaşlı Bakımevi adres ve telefonu

Birlik Mah. 7. Cad. No: 60  Çankaya / Ankara

Telefon : (312) 495-5219

F ax : (312) 495-0559

Email : info@tatlidilhuzurevi.com.t