Özel Türkiye Alzheimer Derneği Yaşlı Bakım MerkeziÖzel Türkiye Alzheimer Derneği Yaşlı Bakım Merkezi

Özel Türkiye Alzheimer Derneği Yaşlı Bakım Merkezi, Mersin ilimizde 2017 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 60 kişidir.Özel Türkiye Alzheimer Derneği Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Özel Türkiye Alzheimer Derneği Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: 50. Yıl Mah. 15. Cad. No:14 Yenişehir/MERSİN
Telefon: 0 324 336 46 41
Fax: 0 324 332 00 05-07