Mersin Yardım Ve iyilik Vakfı HuzureviMersin Yardım Ve iyilik Vakfı Huzurevi

Mersin Yardım Ve İyilik Vakfı Huzurevi, Mersin ilimizde 1982 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 90 kişidir.Mersin Yardım Ve İyilik Vakfı Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Mersin Yardım Ve İyilik Vakfı Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Zekiayan Mah. Kuvayi Milliye Cad. 848.Sok. No:10
Toroslar / MERSİN ”
“Telefon: 0 (324) 321 08 49

Fax: