Suadiye Huzurevleri Beylerbeyi ŞubesiSuadiye Huzurevleri Beylerbeyi Şubesi. Beylerbeyi şubemizi Mayıs 2012’de açtık.4.000 metrekare kapalı alana ve etrafı duvarlarla çevrili olan 3.000 metrekare bahçeye sahiptir. İki cephe ve bahçeden deniz, diğer iki cepheden ise Çamlıca Tepesi manzaralıdır. Odalar tek, iki ve üç kişilik olarak düzenlenmiştir. Toplam yatak kapasitesi 130’dur. Bütün odalarımız da Lcd televizyon ve mini buzdolabı vardır. Giriş katımız lobi, yemek, dinlenme ve sinema salonu, müdür ve sosyal servis odaları ve sanayi makineli çamaşırhane olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 2, 4, 5 ve 6.katlarda dinlenme ve hobi salonları,1.katta revir ve 5.katta Türk Hamamı mevcuttur. 7/24 internet üzerinden izlenebilir kamera kontrol sistemlidir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

3.000 metrekare olan bahçemiz yüksek duvarlarla çevrili ve korunaklıdır. Ön bahçenin tamamında, oturma guruplarından boğazın eşsiz güzelliğini seyredebiliyorsunuz. Yan ve üst bahçemiz otopark ve meyve bahçesi olarak düzenlenmiştir. En donanımlı devlet ve özel hastanelerinin çok yakınındadır.

Beylerbeyi şubemiz de haftanın 2 günü uzman doktor ve yine haftanın 2 günü sosyal hizmet uzmanı kontrolümüz vardır. Sorumlu müdürümüz yüksek lisanslı psikolog tur. İdari müdürümüz uzun yıllar hastane ve bakımevlerinde yöneticilik yapmış sağlık teknikeridir. Her branştan konusunda uzman sözleşmeli olduğumuz hekimlerle çalışırız. 24 saat kesintisiz hemşirelik ve bakım hizmeti tecrübeli sağlıkçılarımız nezaretinde verilir. Bakım elemanı arkadaşlarımızın tamamı sertifikalı ya da 2 yıllık üniversite yaşlı bakım bölümü mezunlarıdır.

Kendi ihtiyacını gören ve bağımsız yaşayabilen konuklarımız 3 ve 4. katlarda, yatağa bağımlı konuklarımız 1 ve 6. katlarda, Alzheimer-demans gibi nörolojik hastalığı olup özel bakım gerektiren konuklarımız ise 2 ve 5. katlarda kalırlar.

Yemeklerimiz kendi mutfağımız da sertifikalı aşçımız tarafından 3 ana ve 2 ara öğün olarak hazırlanır. Az yağlı ve az tuzlu olmasına dikkat edilen menülerimiz, diyetisyenlerce hazırlanmış listeler içinden yaşlı beslenmesine göre seçilir. Hazırlanan program haftalık olarak konuklarımız ve konuk yakınlarımızın görebileceği bir yere asılır. Öğlen ve akşam ayrı hazırlanan her yemeğin numunesi 36 saat boyunca saklanır.

Konuklarımıza yemek servisi arzu ettikleri yerde yapılır. İster odalarda, ister yemek salonun da, istenirse bahçede yemek yenebilir. Kendi başına yemek yiyemeyen konuklarımız desteklenir ya da beslenmeleri bakıcılarımızca sağlanır.

Konuklarımızın çamaşırları giriş katımızda ki çamaşırhanemizde, sanayi makinelerinde yıkanır ve yine sanayi kurutulup ütülenerek dolaplarına konur. Elektrik kesintilerine karşı tüm binayı kapsayan jeneratör sistemimiz vardır.

Suadiye Huzurevleri Beylerbeyi Şubesi adres ve telefonu

Burhaniye Mah. Kağıtcıbaşı Sok.
No: 19 Beylerbeyi / Üsküdar / İSTANBUL
Tel: 0(216) 422 30 00
Fax: 0(216) 422 31 11
E-mail: beylerbeyi@suadiyehuzurevi.com