Kadıköy Yaşam Huzurevi Maltepe şubesiKadıköy Yaşam Huzurevinin toplam 2 şubesi vardır. iki şubeyi de internet üzerinden 24 saat kamera sistemi ile seyredebilme imkanı vardır.

Kadıköy Yaşam Huzurevi Maltepe şubesi

Şubelerinde birinci ünite ve ikinci ünite hizmetleri veren Kadıköy Yaşam Huzurevleri sakinlerine en iyi ve güzel hizmeti vermeyi gaye edinmiştir.
Kadıköy Yaşam Huzurevi ilk şubesini 2005 yılında Maltepe’de açmıştır. Yaşlı bakımevi ve huzurevi toplam 199 kapasite ile faaliyete başlayan Kadıköy Yaşam huzurevleri 2010 yılında 2.şubesini Ataşehir’de açmıştır.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Birinci ünitedeki sakinler, yaşamını daha az destekle sürdüren sakinlerden oluşmaktadır. Burada ev sistemi esas alınmıştır. Bunun amacı yaşlıların kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlamaktır. Bu gayede ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamak için kafeterya hizmet vermektedir.

Kafeteryalar okuma, çeşitli oyunlar (tavla, okey, iskambil, kelime türetme eğitici ve zaman geçirici oyun ve aktivitelerin yanı sıra dinlenme amacıyla da kullanılmaktadır.
İkinci Ünite, yaşamını daha çok destekle sürdürebilen sakinlere (alzheimer, demans, parkinson hastaları ile yatağa bağımlı, hastane sonrası özel bakım gerektiren vb.) hizmet götürülmektedir. Bu birimde beslenme oda servisi ile gerçekleştirilmekte, çoğunlukla yemek tarafımızca yedirilmektedir.

Üçüncü Ünite kendi işini kendi yapabilen yaşlılarımız kalmaktadır.
Sayılan tüm hizmetler tek-iki-ÜÇ-dört kişilik odalar ile özel bakım odalarında 24 saat sistemi esas alınarak, yaşlı bakımı konusunda eğitimli elemanlarca yürütülmektedir.

Kadıköy Yaşam Huzurevi Maltepe şubesi adres ve telefon

Adres: Zümrütevler Mah. Seher Sk No:15 Maltepe-İSTANBUL
Tel & Faks: 0216 370 18 05
Email: yasamhuzurevi@gmail.com