A-DORA Huzurevi Ataşehir şubesiA-DORA Huzurevi Ataşehir şubesi Yaşlılığa bağlı destek ihtiyacı, Alzheimer, Demans, Felç, Parkinson, MS, ALS gibi kronik hastalıklarda, yatağa bağımlı olma, hastane sonrası bakım ihtiyacında 24 saat bakım ve gözetim gerektiğinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Yürüme güçlüğü olan yatağa bağımlı konukların yanı sıra; tamamen sosyal ve fiziksel aktivitesini devam ettirebilen, zihinsel olarak ta sağlıklı, küçük destek ihtiyaçları olan konuklar için de hizmet sunabilmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Konum olarak Ataşehir’in merkezinde etrafında elit anaokullarının olduğu bölgede yer almaktadır. Tek, iki ve üç kişilik odalarda şık, modern ve fonksiyonel, tüm odaları banyo tuvaletli ve yaşlı profil göz önüne alınarak dekore edilmiştir.Tüm mobilyalar yumuşak geçişli, güvenlik önlemleri ve hijyenik olma özelliği ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Binanın etrafında genişçe bir alan çiçek havuzu ile çevrilmiş, sempatik bir bahçe mekanı oluşturulmuştur. Aynı zamanda büyük bir bölüm, çocuk parklarında kullanılan yumuşak zemin ile kaplanılarak maksimum güvenli bir açık hava yürüyüş alanı oluşturulmuştur. Yemek salonunda konuklarına kendilerini şık ve keyifli bir restoranda hissedecekleri bir düzenleme yapılan tesiste herhangi bir sebepten dolayı 24 saat bakım ve gözetim ihtiyacı duyulan tüm durumlara çözümler üretilebilir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

A-DORA Huzurevi Ataşehir şubesi adres telefon bilgileri

Atatürk Mahallesi, Fırat Caddesi, Şengül Sokak, No 27, Ataşehir / İstanbul
Tel: (0216) 455 00 63

E-Mail: adora@adorahuzurevi.com