Samanyolu Huzurevi ve Bakım MerkeziSamanyolu Huzurevi ve Bakım Merkezi 2012 yılında sahipliği değişerek tekrar işletmeye açılmıştır. Konusunda ve işinde uzman doktor ve sağlık memurlarının bir araya gelmesi ile tekrar faaliyete geçen Samanyolu Huzurevi ve Bakım merkezinin yerleşkesi Pendik’tedir.

Samanyolu Huzurevi ve Bakım merkezinde, Huzurevi, Yaşlı Bakımevi ve Yetişkin kreş olmak üzere 3 alanda faaliyet gösterilmektedir.

 

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İstanbul’un ilçesi Pendik’in merkezinde, tüm ulaşım araçlarına yakındır. Konum itibariyle kentin gürültüsünden, trafiğinden uzak, bir konumdadır.

Bakım merkezimizde yatağa ve cihaza bağlı her türlü hasta takibi uzman ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Hastalarınız ve yaşlılarınızın gönül rahatlığıyla konaklayabileceği merkezde hobi bahçeleri ve evcil hayvanlar mevcuttur.

Ayrıca meyve ve sebze yetiştirmek mümkündür. Yaşlı kreşi hizmeti de olan huzurevinde Yaşlılarınızı sabah güvenli ellere teslim edip, akşam alabilirsiniz. Hastalarınızın ilaç ve tedavisi, deneyimli personeller tarafında takip edilmektedir. Kreş hizmeti alan misafirler için huzurevinin bütün olanaklarından faydalanabilmektedir.

Samanyolu Huzurevi ve Bakım merkezinde bulunan hizmetler

Dahiliye ve Nöroloji uzmanları kontrolü,
EKG, ULTRASOUND çekimleri,
24 Saat Hemşirelik Hizmeti,
Düzenli olarak kan tahlilleri kontrolü,
24 saat yaşlı bakım hizmeti,
Sosyal Hizmet Uzmanı desteği,
İsteğe göre 1,2,3 veya 4 kişilik odalar (TV’li),

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği (odaya ya da bahçeye servis),
Öğle öncesi-ikindi çayı ve ikramı,
3000 m²’lik Tarihi bahçesindeki yürüyüş parkurları, oturma alanları,
Yazları bahçede mangal partisi,
Teras ve balkonlarda keyifli saatler,
Geziler, konserler, tiyatrolar ve kurum içi etkinlikler
Günlük, haftalık ve aylık periyodik bakımlar,

Samanyolu Huzurevi ve Bakım merkezini adres ve telefonu

Reel Bakım Huzurevi Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şti.
Samanyolu Huzurevi ve Bakım Merkezi Adres ve telefonu
Bahçelievler Mah. Şehit Fethi Cad.
Mesut Sok. No:9/1, Pendik, ISTANBUL
Tel.: (0216) 390 5912 – (0216) 390 5913