Edremit Kızılay Huzurevi MüdürlüğüEdremit Kızılay Huzurevi Müdürlüğü

Edremit Kızılay Huzurevi Müdürlüğü, Balıkesir ilimizde 1989 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 40 kişidir.Edremit Kızılay Huzurevi Müdürlüğü nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Edremit Kızılay Huzurevi Müdürlüğü Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Tuzcumurat Mah. Hamdibey Cad. No:109 Edremit/BALIKESİR
Telefon: 0 266373 27 53
Fax:

 1 yorum

Yorumlar kapatıldı.