Burhaniye Huzurevi Vakfı Özel Kenan Sucuoğlu HuzureviBurhaniye Huzurevi Vakfı Özel Kenan Sucuoğlu Huzurevi

Burhaniye Huzurevi Vakfı Özel Kenan Sucuoğlu Huzurevi , Balıkesir ilimizde 2006 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 38 kişidir.Burhaniye Huzurevi Vakfı Özel Kenan Sucuoğlu Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Burhaniye Huzurevi Vakfı Özel Kenan Sucuoğlu Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Mahkeme Mahallesi Gönen caddesi No: Burhaniye Balıkesir
Telefon: 0 (266) 412 74 66
Fax: