Türkiye Güçsüzler Ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Selami Vardar Yaşlılar KöşküTürkiye Güçsüzler Ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Selami Vardar Yaşlılar Köşkü

Türkiye Güçsüzler Ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Selami Vardar Yaşlılar Köşkü , Eskişehir ilimizde 2004 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 54 kişidir.Türkiye Güçsüzler Ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Selami Vardar Yaşlılar Köşkü nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Türkiye Güçsüzler Ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Selami Vardar Yaşlılar Köşkü Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Camikebir Mah. Eskisehir Caddesi Mihallıççık / ESKİŞEHİR
Telefon: 0222 631 29 00
Fax: