Özel Nikfer Yaşlı Bakımevi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği HuzureviÖzel Nikfer Yaşlı Bakımevi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Huzurevi

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Özel Nikfer Yaşlı Bakımevi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Nikfer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:77 Tavas/DENİZLİ
Telefon: 0 258 622 59 59
Fax: