Doğa Huzurevleri – Doğa Yaşlı Bakım EviDoğa Huzurevleri – Doğa Yaşlı Bakım Evi İlk faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Doğa Yaşlı Bakım Evi ve Doğa Huzurevi, o zamandan günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Doğa Huzurevleri ilk şubesini İstanbul Atalar şubesi olarak açıyor. 47 yatak kapasiteyle sektöre başlangıç yapmış, ardından sırasıyla; 2007 yılında 45 yatak kapasitesiyle Kızıltoprak, 2010 yılında 112 yatak kapasitesiyle Dragos, 2011 yılında da 74 kapasitesiyle Sancaktepe şubelerini faaliyete geçirmiştir.

İstanbul’da ihtiyaç olan huzurevi açığını kapatmak amacıyla faaliyetlerine devam eden kuruluş Doğa bakımevi kurallarından ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri arasında önemli bir yere sahip olan Doğa Huzurevleri bunun haklı gururunu yaşamaktadır.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Doğa bakımevi ve Doğa huzurevi olarak yaşlılara her zaman en iyi hizmeti vermek gayesindeyiz.

2013 yılı itibariyle, İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 şubesi ve 278 resmi yatak kapasitesi ile ve 100’e yakın sağlık ve yönetim personeliyle, Türkiye’nin alanından önce gelen kurumları arasında yer almaktadır.

Birleşmiş Milletler Yaşlılık İlkelerine ve ülkemiz yasal mevzuatlarına bağlı çalışma yapısının yanı sıra, konuklarına gösterdiği şefkat, sahip olduğu vicdan ve yüksek insani değer, Doğa’nın güvenilirliğinin en önemli dayanaklarıdır.