Kızılay Derneği Akcakoca Yaşlılar KonukeviKızılay Derneği Akcakoca Yaşlılar Konukevi

Kızılay Derneği Akcakoca Yaşlılar Konukevi, Düzce ilimizde 1991 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 110 kişidir.Kızılay Derneği Akcakoca Yaşlılar Konukevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Kızılay Derneği Akcakoca Yaşlılar Konukevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Akçakoca / DÜZCE
Telefon: 0 (380) 611 45 60 Müdür
611 45 61 Santral  611 33 20
Fax: 0 (380 ) 611 45 62