Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr.Kemal Tarım HuzureviTürkiye Yardım Sevenler Derneği Dr.Kemal Tarım Huzurevi

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr.Kemal Tarım Huzurevi , İzmir ilimizde 1997 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 93 kişidir.Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr.Kemal Tarım Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr.Kemal Tarım Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: 5733 Sok.No:97 Karabağlar / İZMİR
Telefon: 0 (232 ) 237 29 40
Fax: 0 (232 ) 264 34 81