Manisa Huzurevi Vakıf Özel Manisa HuzureviManisa Huzurevi Vakıf Özel Manisa Huzurevi

Manisa Huzurevi Vakıf Özel Manisa Huzurevi, Manisa ilimizde 1997 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 91 kişidir.Manisa Huzurevi Vakıf Özel Manisa Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Manisa Huzurevi Vakıf Özel Manisa Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Uncubozköy Mah.Sok. No:5 MANİSA
Telefon: 0 (236) 233 08 51
Fax: 0 236 233 73 13