Özel Darüşşafaka Cemiyeti Urla Rezidansı HuzureviÖzel Darüşşafaka Cemiyeti Urla Rezidansı Huzurevi

Özel Darüşşafaka Cemiyeti Urla Rezidansı Huzurevi, İzmir ilimizde 2008 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 258 kişidir.Özel Darüşşafaka Cemiyeti Urla Rezidansı Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Özel Darüşşafaka Cemiyeti Urla Rezidansı Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Torosan Mah. 619 Sok. No:3/B Urla/İZMİR
Telefon: 0(232) 754 73 80
Fax: 0 (232) 754 69 99