Özel Avrasya Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Yakacık şubesiÖzel AvrasyaYaşlı Bakım ve Dinlenme Evi, 2006 yılında açıldı. Yaşlılara ve ihtiyacı olanlara huzurevi ve bakımevi hizmeti vermek amacı ile açıldı. Kurulurken istenen amaç olan aynı çatı altında hem huzurevi hem bakımevi hizmeti verilmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Avrasya Huzurevini amaçları arasında sayılabileceklerin arasında; 24 saat bakıma/sosyal-psikolojik destek vermek. İhtiyaç duyan yaşlılara günümüzün değişen ve farklılaşan hizmet modellerini de sürekli geliştirerek kaliteli bir yaşam imkânı sunmak.

Huzurlu bir aile ortamında, eğitimli ve dinamik hizmet kadrosu ile kişiye özel hizmet anlayışını benimseyen Avrasya Huzurevi yaşlıları beklemektedir.

 

Özel Avrasya Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Yakacık şubesi

Maltepe ve Yakacıkta olmak üzere 2 şubesi bulunmaktadır. Yakacık şubesindeki 47 yaşlıya, Maltepe şubesinde 36 yaşlıya kişisel bakım, sağlık, sosyalleşme ve psikososyal takip hizmetleri verilmektedir.  Hastane ortamının soğukluğundan uzak kalmayı amaçlayan fiziki ve sosyal yaşam, eğitimli/sertifikalı personel asistanlığında sürmektedir.

24 saat kamera ile iletişim sayesinde yakınlarına, iş hayatının yoğunluğu ya da fiziki uzaklık gibi nedenlerden dolayı hasret kalan yaşlı yakınları ile her an iletişim içinde olunabilmektedir.

Özel Avrasya Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi; Yakacık’tan sonra ikinci şubesini Maltepe bölgesinde hizmete açmıştır.

Yakacık Şubesi Hakkında Genel Bilgiler:

Bu şubede 47 yaşlıya hizmet veren kurumda yeterli ve uzman personel ile hizmet verilmektedir. Yaşlı yakınlarının günlük ziyaretlerinde herhangi bir saat kısıtlaması yoktur ve internet üzerinden yakınlarını kameralardan gelen anlık görüntüler ile izleme olanağına sahiptirler.  Yakacık şubesinde yapılan tamir tadilatın ardından hizmetine kaldığı yerden devam etmektedir.

Odalar yaşlıların ihtiyaçları doğrultusunda 1, 2, 3, 4 kişilik olarak düzenlenmiştir. Her odada kablosuz hemşire ve hastabakıcı çağrı sistemi, internet üzerinden görüntü paylaşımı için kamera, karyola, giysi dolabı, koltuk, komodin, masa ve sandalye bulunmaktadır.

Özel Avrasya Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Yakacık şubesi adres ve telefon

Çarşı Mah. Vatansever Cad. Yeşilzümrüt Sok. No:3 Yakacık – Kartal / İSTANBUL

Tel: (0216) 309 94 06 Fax: (0216) 309 94 05
info@avrasyahuzurevi.com