Geriatri Huzurevi ve Yaşlı Bakım MerkeziGeriatri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Geriatri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi, Ankara da  2017 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 45 kişidir. Geriatri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.  Huzurevi ve yaşlı bakım evlerinin imkan ve sunduğu hizmetler farklı farklıdır. En doğru ve kesin bilgiyi huzurevine bizzat giderek yerinde görerek alabilirsiniz. Eğer yakınınızı huzurevine yerleştirmeyi düşünüyorsanız kafanızda belirlediğiniz huzurevlerini ve yaşlı bakım evlerini yerinde görmeniz en doğrusu olacaktır.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Geriatri Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Mutlukent Mah. 1961 Cadde No: 62 Ümitköy / ANKARA
Telefon :0312 242 06 00
eposta: bilgi@geriatri.com.tr
İnternet Sitesi: https://geriatri.com.tr/


Ankara’daki huzurevi listesi